Британський Regal Petroleum змінив назву та запустив новий вебсайт

By in
710

Британська компанія Regal Petroleum plc, що входить до складу групи компаній Smart Energy та здійснює видобуток вуглеводнів на території України, завершила процес перейменування і з 29 травня здійснює діяльність під назвою Enwell Energy plc.

Водночас українські активи британської компанії продовжують працювати під своїми назвами: Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед», ТОВ «Пром-Енерго Продукт» та ТОВ «Аркона Газ-Енергія».
Також компанія запустила новий вебсайт за адресою: www.enwell-energy.com, який відображає еволюцію бізнесу Enwell Energy. До кінця червня він матиме лише англомовний варіант, а з 15 липня запрацює і україномовна версія.

«Наш новий вебсайт – це показник того, який прогрес компанія зробила за останні роки і як планує вести діяльність у майбутньому. Ми обіцяємо бути більш ефективними в наших комунікаціях і новий вебсайт, який містить різнобічну інформацію про нашу діяльність та її результати, свідчення тому», – прокоментував Сергій Глазунов, Генеральний директор Smart Energy та Enwell Energy plc.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *