Податки Smart Energy склали майже 1 млрд грн за 2020 рік

By in
573

За 12 місяців 2020 року компанії групи Smart Energy, серед яких “Пром-Енерго Продукт”, сукупно сплатили 948,5 млн грн податків, включаючи 430,3 млн грн рентних платежів за користування надрами до бюджетів усіх рівнів. Відповідно, до регіональних скарбниць з ренти перераховано 21,5 млн грн.

Обсяг податкових платежів групи Smart Energy за минулий рік зменшився на 27% у порівнянні з показником 2019 року. Основною причиною такої динаміки залишається падіння ціни на газ, яке розпочалось в позаминулому році та відобразилось на найбільших статтях податкових платежів: податок на прибуток, податок на додану вартість та рентні платежі. Річне зростання видобутку на 8,6% за минулий рік та поступове відновлення росту цін на вуглеводні, що спостерігається з другої половини 2020 року, лише частково нівелювали вплив цього фактору.

Окрім повної сплати податків за звітний період, компанії групи Smart Energy виділили додатково 3,56 млн грн на потреби громад, на територіях яких вони працюють. Зокрема «Пром-Енерго Продукт» виділив 321 тис. грн. Більша частина коштів була використана для завершення ремонту системи опалення в Тернівському НВК та ремонту шкільного автобусу.

Нагадуємо, що основним критерієм вибору проєктів для участі компаній групи Smart Energy є користь для максимальної кількості людей. Тож більшість з них пов’язані з освітою та медициною, яка в умовах поширення COVID-19 отримала особливе значення в 2020 році. Також компанії групи, окрім постійної  допомоги громадам Полтавщини і Харківщини, спільно з Благодійним Фондом Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці придбали та доставили в регіональні лікарні експрес-тести та тест-системи, медичні маски, апарати ШВЛ, захисні костюми для лікарів, захисні екрани, бокси біологічної безпеки на загальну суму 2 млн дол. США у березні-квітні минулого року.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *