Enwell Energy наростила середньодобовий видобуток вуглеводнів на 19% у 3 кв. 2020 року

By in
550

Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі результати за 3 квартал 2020 року. Так, за звітний період цього року компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів приблизно на 19% у порівнянні з 3 кварталом 2019 року, інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

Середньодобовий видобуток газу та конденсату ТОВ “Пром-Енерго Продукт” зокрема в звітний період склали 3 млн куб. футів/добу та 31,2 бар./добу відповідно.

Значним поштовхом до загального нарощення видобутку в 3 кварталі 2020 року став запуск в роботу свердловини №54 на Свиридівському родовищі в травні цього року. Водночас меншим за минулорічний є видобуток на Васищівському родовищі через зменшення продуктивності свердловини №10, що відобразилось на видобутку з усього родовища в 2020 році. В результаті такого спаду, в 1 кварталі 2020 року тут було встановлено новий компресор для оптимізації дебіту свердловини. Компанія планує в 1 кварталі 2021 року виконати капітальний ремонт свердловини з метою переведення її на вищезалягаючий продуктивний горизонт. Продовжується також розробка проєкту з буріння пошукової свердловини на Васищівському родовищі для вивчення перспектив видобутку на Введенській структурі.
Enwell Energy продовжує відслідковувати розвиток ситуації з пандемією COVID-19 і вживає всіх необхідних заходів для захисту своїх співробітників та виробництва. Наразі компанія не понесла матеріальних збитків від глобальної пандемії та не передбачає такої можливості в перспективі. Однак, Enwell Energy усвідомлює поточні ризики, які пов’язані з поширенням захворювання, та вживає заходів для їх зменшення, де це можливо, фокусуючись на безпеці своєї команди та громад, на території яких працюють її підприємства.
54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *